English

Sağlık Bakanlığı Onaylı

FUE Saç Ekim yöntemiyle saçsızlığa veda edin!

Videoyu oynat

FUE Saç Ekim yöntemiyle Tek seansta saçsızlığa veda edin!

Uzman'dan Detaylı bilgi
ve İndirimli fiyat için

Formu Doldurun
Sizi Arayalım​

Uzmanlar ile
Fue Saç Ekimi

FUE yöntemi saç ekimi yapılacak olan kişiler için birçok avantaj sunar. İşlem esnasında kesi yapılmadığından dolayı iyileşme süreci oldukça hızlıdır ve kişi işine ve günlük aktivitelerine kısa sürede dönebilir. Ayrıca, kesi yapılmadığı için herhangi bir iz kalmaz ve doğal görünümlü saçlar elde edilir. FUE yöntemi ayrıca daha önce saç ekimi yapılmış kişiler için de uygulanabilir ve saçların daha yoğun ve doğal görünmesini sağlar.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?

Hakan KARAMAN
Hakan KARAMAN
2023-03-07
3. Seans alexandrite lazer uygulamasını gerçekleştiriyoruz şimdiden çok memnunum farkı hemen anlaşılıyor. Ayrıca klinikte burun ucu botox ve dolgu uygulaması yaptırdım aynı şekilde çok memnunum
Sibel Zengi
Sibel Zengi
2022-12-20
Gayet titiz ve güler yüzlü.. Hülya hanım basta olmak üzere doktor hanım ve tüm ekibe çokkkk tesekkurler 🙏🙏🙏🙏. Güzel ilgili hizmetleri.için ..
Bayram Özmen
Bayram Özmen
2022-12-15
Yaklaşık 6 aydır demiderm de bir çok bölgem icin epilasyon tedavisi alıyorum. Sonuçlarından çok memnunum ve çalışan arkadaşların bana olan ilgisinden ve alakasindan çok memnun kaldım. Herkese kesinlikle ve rahatlıkla tavsiye edebilirim.
yeşim çatkın
yeşim çatkın
2022-12-15
Ozel demiderm poliklinigi ile yolum kesistigi icin gercekten cok memnunum. Tum personelin profesyonelligi ve guleryuzlulugu bana 'iyiki' dedirtiyor her seansa geldigimde. İyiki varsiniz.. Tum guzelliklerin sizinle olmasi dilegiyle..
Barış Kızıldağ
Barış Kızıldağ
2022-12-15
Lazer için geliyorum 3 seansta neredeyse kıl sorunum bitti. Temiz ve hijyenik bir yer
batıkan şaşman
batıkan şaşman
2022-12-09
Daha 4.seanstayken tüylerde bitti denilecek kadar azaldı. Çok temiz bir klinik. Gönül rahatlığıyla her şeyi yaptırabilirsiniz
Zergul Donmez
Zergul Donmez
2022-12-07
Botox ve dolgu işlemi yaptırdım. Çok memnun kaldım. Dr. Özlem hanım Hülya hanım ve Demiderm ekibine çok teşekkür ederim..
Kezban Polat
Kezban Polat
2022-12-06
Lazer için geldiğim ve herkese gözü kapalı önerdiğim demiderm polikliniği beş yıldızdan fazlasını hak ediyor. Çalışanların güler yüzü , kişisel ilgi alaka ve geldiğim seanslardan aldığım sonuç mutluluk verici.
İsmail Yenigün
İsmail Yenigün
2022-11-26
Yaklaşık 1 ay önce saç ekimi yaptırdım hijyenden tutunda güler yüzlü personellerinden doktorlarindan çok çok memnun kaldım .6200 greft ekildi tüm süreç boyunca yanimda oldular hala daha arayip hal hatir soruyorlar alsancaga geldiğimde uğramadan asla dönmüyorum aile gibi sıcacık bir ortam.. islerindede çok başarılılar çok çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum bilhassa hülya hanımı gormeden dönmeyin :))) ulaşım da çok basit ayrıca :))

Uzman Ekibimiz

Hülya Demiral

CEO

Dr.Özlem Şahan

Medikal Estetik

Dr. Hami Tandoğdu

MEdikal Estetik

Orhan Yılmaz

Anestezi teknisyeni saç Ekimi Uzmani

Barış Kızıldağ

Saç ekimi hemşiresi

Kadir Öztürk

Hemşire

Armağan Baykara

hemşire

Sibel Çalışkan

Estetisyen

Referanslarımız

Öncesi Sonrası Galerimiz

İndirimli Fiyatlar için Bizimle iletişime Geç!

Shopping Basket